Останній тиждень перед Великоднем найбільше присвячений духовному очищенню. У цей період люди намагаються бути особливо добрими і великодушними. Саме в такий день в Білицькій музичній школі №2 відбувся чудовий концерт – інструментальний звіт народного та оркестрового відділів.
Акордеони, скрипки, саксофони та домри чарівним звучанням змінювали бандури, гітари, баяни та сопілки. Дякуємо учням, викладачам та їх концертмейстерам за естетичну насолоду та духовне збагачення! Свято відбулося на високому рівні!
|
На одному диханні пройшов звітний концерт фортепіанного та вокально-хорового відділів Білицької музичної школи №2. Яскравим епіграфом став виступ молодшого та старшого хорів (керівник Охріменко Г.Ф., концертмейстер Тіщенко Г.В.).
І поринули слухачі в атмосферу естетичної насолоди… Сольні та ансамблеві фортепіанні номери ( викл. Нестеренко А.М. та Тіщенко Г.В.),
як завжди цікава театралізована вистава зразкового ансамблю «Дзвіночок» (керівник Губа О.О.).
Кульмінацією концерту став виступ хору викладачів ш
...
Читати далі »
|
«ПРАЦЬОВИТИЙ ГЕНІЙ»
Хоч ноти самі по собі – лиш значки на папері,
А звуки – то тільки повітря легке коливання,
Але – зазвучало – і ніби відкрилися двері
І в душу впустили частинку стрімкого сіяння…
Напередодні дня народження великого композитора Й. Баха, в концертному залі Білицької музичної школи №2 сталася незвичайна подія – раптом під загадкові звуки органу та клавесину, в сяйві свічок з’явився великий композитор. Глядачі поринули в епоху бароко...
А все це дійство відбулося завдяки Зразковому інструментальному ансамблю «ДЗВІНОЧОК» та його керівникові – ГУБІ ОЛЕНІ ОЛІМПІВНІ, які вкотре довели свою майстерність.
Великого Баха називають – працьовитий Геній. Йоганн Себастьян Бах – німецький композитор, органіст-віртуоз, музичний педагог. За своє життя Бах написав понад 1000 творів.
...
Читати далі »
|
І упаде на клавіші останній нотний лист
Заграє в тиші він нічній гармонію мелодій,
Ми граємо німе кіно під цей весняний бриз
В польоті наших почуттів, у вирії свободи.
Колись дуже давно було так …… - у залі перед глядачами садили тапера - музиканта, котрий супроводжував німе кіно грою на фортепіано. Для фільмів спеціально підбирали мелодії залежно від розвитку сюжету - повільні, романтичні чи швидкі й динамічні. Ось це і спробували відтворити учні класу викладача Нестеренко Аліни Миколаївни. Концерт вийшов дуже цікавим та зворушливим. Натхнення та творчого пошуку викладачеві та її учням!
|
«ПІД ВІТРИЛАМИ ТВОРЧОСТІ»
Навчальний рік, який добігає кінця, виявився цікавим та насиченим творчими подіями для вихованців та викладачів Білицької музичної школи№2. Географія конкурсних та фестивальних подорожей охопила майже всю Україну: від прифронтової Авдіївки до київського Хрещатика. Підкорювали публіку солісти (акордеон, фортепіано, гітара, скрипка), юні музикознавці, ансамблі, хори та оркестри різних складів. Шкільна призова скарбничка збагатилася двома Гран-Прі та 40 лауреатами.
Колектив музичної школи№2 займає вагоме місце в культурно-просвітницькому житті громади та області, сприяє розвитку духовних цінностей та збереженню національних традицій. Учні та викладачі – бажані гості у ЗОШ, дитсадках, Будинку інвалідів та на концертних майданчиках Білицького, Добропілля, Покровська, Родинського та Краматорська.
За 50 років свого існування Білицька МШ№2 випустила багато музикантів. Цей рік особливо щедрий на випускників: 26 талантів 26 травня отримають путівку в велике життя.
Продовжуючи шкільні традиції, вихованці та викладачі школи 26 квітня зробили весняний подарунок мешканцям міста Білицького у вигляді звітного концерту «Під вітрилами творчості». На сцені продемонстрували свої музичні таланти всі колективи та найбільш яскраві солісти. В залі «яб
...
Читати далі »
|
Білицька музична школа №2 запрошує завітати всіх бажаючих на звітний концерт, який відбудеться 26.04.2018 у 17.00 в концертному залі школи.
|
Кожної весни, напередодні закінчення навчального року, творчі колективи школи звітують про свої досягнення та перемоги. Великий концерт відбувся 26 квітня у Концертному залі музичної школи. Вільних місць не було. На сцені по черзі показували свою майстерність учнівські та викладацькі творчі колективи. За цей навчальний рік пишатися творчими здобутками можуть всі наші великі і малі ансамблі, оркестри, хори. Ми брали участь у таких творчих змаганнях та фестивалях: VII Відкритий конкурс інструментальних ансамблів «СУЗІР’Я-ПЛЮС» (Торецький МК), відкритий конкурс юних піаністів «Прокоф’євська Акація» (Сонцівка, Покровського р-ну), Огляд-конкурс серед учнів ПСМНЗ Донецької обл. «ВЕСНЯНА РАПСОДІЯ» (Торецький МК), Відкритий фестиваль творчих колективів «TUTTI SPRING» (м.Добропілля) , конкурс «БАХМУТСЬКА ВЕСНА» серед учнів шкіл естетичного виховання Донецької області (м.Бахмут), П’ятий конкурс фортепіанних ансамблів базового методичного об’єднання «Нас подружила музика» (м.Добропілля), Міжрегіональний відкритий фестиваль-конкурс ансамблів серед учнів та
...
Читати далі »
|
Відділ народних інструментів існує з початку роботи школи. Викладання велось переважно грі на баяні, згодом з’являється акордеон. З набуттям статусу дитячої музичної школи з’являються такі музичні інструменти як домра, балалайка, гітара, пізніше бандура. Починають функціонувати різні за складом ансамблі, оркестр народних інструментів. За весь час діти безліч разів приймали участь у творчих заходах: оглядах, конкурсах, фестивалях. Учні та творчі колективи постійні учасники шкільних, міських, регіональних концертів.
...
Читати далі »
|
Оркестровий відділ з’явився після 1977року, коли школа набула статус дитячої музичної школи. Це дало змогу відкрити класи струнно смичкових та духових інструментів. Діти почали навчатися грі на скрипці, віолончелі, контрабасі, сопілці, флейті, кларнеті, трубі, саксофоні, валторні. Згодом починають з’являтися ансамблі, а пізніше духовий оркестр та естрадний оркестр. Учні та творчі колективи приймають участь в оглядах, конкурсах, фестивалях творчих звітах, активно пропагують музичне мистецтво серед мешканців міста та регіону, вони часті гості у трудових колективах, загальноосвітніх школах та є постійними учасниками міських заходів.
...
Читати далі »
|
Фортепіанний відділ у школі працює з самого початку існування школи. Мабуть фортепіано самий улюблений, самий популярний серед малечі та їх батьків інструмент. Самий багато чисельний відділ за кількістю учнів. Кожен рік на відділі навчається близько 90-100 дітей. Багато випускників продовжили навчання у музичних навчальних закладах та повернулись в нашу школу викладачами. Зараз всі викладачі фортепіано наші випускники.
...
Читати далі »
| |