Субота, 26.05.2018, 08:00 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » Архів матеріалів

                          

19 травня в рамках масштабного святкування Дня Європи на площі Шибанкова відбулася яскрава і колоритна презентація країн Євросоюзу, яка була підготовлена ​​містами і районами Донецької області, а також навчальними закладами Покровська.


     В огляді презентаційних наметів взяв участь губернатор Павло Жебрівський в супроводі командувача Об'єднаними силами Сергія Наєва, Надзвичайного і Повноважного Посла Румунії в Україні Крістіана-Леона Цуркану, Почесного консула Болгарії в Україні Сергія Жельова, керівників Покровська, представників Донецької обласної державної адміністрації.


    Почесні гості зупинялися біля локацій, кожна з яких була присвячена окремій європейській країні. Національний колорит передавався не тільки за допомогою костюмів, виставок фотографій, виробів декоративно-прикладного мистецтва і популярних страв. Біля наметів можна було почути іноземну мову, подивитися запальні танці під відкритим небом під традиційні європейські мелодії. Велике Добропілля представило Хорватію під віртуозний супровід маестро-акордеоніста з Білицької музичної школи №2 - Макс ... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 31 | Додав: dirigor | Дата: 20.05.2018 | Коментарі (0)

                                                           Вчителя у пам’яті моїй…
                                                           У житті є пам'ять, що ніколи не вмирає,
                                                           Із забуття нетлінне повертає…
                                                           Є людський біль, і честь, і слава –
                                                           Їх забувать не маєм права.

              
    18 травня у житті Білицької громади відбулась значна подія – відкриття меморіальної дошки, присвяченої засновникам Музичної школи№2 – Агеєву Миколі Миколайовичу та Губі Григорію Івановичу. 40 років ці дві справжні Людини очолювали школу. Іх справа живе, музична школа працює і приймає участь у всіх значних подіях міста та області!

... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 65 | Додав: dirigor | Дата: 20.05.2018 | Коментарі (0)

                                      КІНО І МУЗИКА
                                                                    « Давайте дружить домами!
                                                                       Встречное предложение:-
                                                                       дружить школами! »
     Одним з найяскравіших вражень людства  ХХ століття було відвідування кінозалів, де демонструвались історії кохання, історичні події, комедії. Скільки спогадів пов’язано з поцілунками на останніх рядах, зі сльозами співчуття героям мелодрам, з веселим сміхом всього залу.


     Поринути в атмосферу кіно - феєрії мешканцям міста Білицького допомогли викладачі Слов’янської Школи Мистецтв. 3 травня біля Музичної школи №2 з баянами, скрипками, гітарами, саксофонами висадився десант артистів. Концертна зала тимчасово перетворилася на кінотеатр. На великому екрані глядачі, затамувавши подих, дивилися епізоди з улюблених фільмів минулого віку.     ... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 19 | Додав: dirigor | Дата: 04.05.2018 | Коментарі (0)

Оголошує набір учнів на 2018 – 2019 навчальний рік зі спеціальностей:
         фортепіано, баян, акордеон, гітара, бандура, скрипка, саксофон, сопілка, труба, кларнет,  вокал, ударні інструменти. 


 Подання заяв (встановленого зразку) з 20 квітня по 28 травня 2018 року.
                            До заяви додається:
1. Ксерокопія свідоцтва про народження дитини.( При наявності ідентифікаційний код)
2. Довідка про стан здоров’я.

29 травня о 17.00 - консультація.
Вступні іспити 30 травня о 17.00
Початок занять з 1 вересня 2018 року.
Довідки за телефоном:6 –  23 –86.
Адреса: м.Білицьке, вул. Горького, 28.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 13 | Додав: dirigor | Дата: 04.05.2018 | Коментарі (0)

                              «ПІД ВІТРИЛАМИ ТВОРЧОСТІ»


   Навчальний рік, який добігає кінця, виявився цікавим та насиченим творчими  подіями для вихованців та викладачів Білицької музичної школи№2. Географія конкурсних та фестивальних подорожей охопила майже всю Україну: від прифронтової Авдіївки до київського Хрещатика. Підкорювали публіку солісти (акордеон, фортепіано, гітара, скрипка), юні музикознавці, ансамблі, хори та оркестри різних складів. Шкільна призова скарбничка збагатилася двома Гран-Прі та 40 лауреатами. 
    Колектив музичної школи№2 займає вагоме місце в культурно-просвітницькому  житті громади та області, сприяє розвитку духовних цінностей та збереженню національних традицій. Учні та викладачі – бажані гості у ЗОШ, дитсадках, Будинку інвалідів та на концертних майданчиках Білицького, Добропілля, Покровська, Родинського та Краматорська.  
    За 50 років свого існування Білицька МШ№2 випустила багато музикантів. Цей рік особливо щедрий на випускників: 26 талантів 26 травня  отримають путівку в велике життя. 
    Продовжуючи шкільні традиції, вихованці та викладачі школи 26 квітня зробили весняний подарунок мешканцям міста Білицького у вигляді звітного  концерту «Під вітрилами творчості».  На сцені продемонстрували свої музичні таланти всі колективи та найбільш яскраві солісти. В залі «яб ... Читати далі »

Категорія: Звітні концерти | Переглядів: 30 | Додав: dirigor | Дата: 03.05.2018 | Коментарі (0)

Білицька музична школа №2 запрошує завітати всіх бажаючих на звітний концерт, який відбудеться 26.04.2018 у 17.00 в концертному залі школи.

Категорія: Звітні концерти | Переглядів: 24 | Додав: dirigor | Дата: 24.04.2018 | Коментарі (0)

ВІРТУОЗНИЙ ВИСТУП БІЛИЦЬКОГО МАЕСТРО В АВДІЇВЦІ


     9 квітня у м. Авдіївка з нагоди Великодніх свят відбувся фестиваль мистецтв «Авдіївка ФМ». Організатором заходу виступило управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації спільно з учбово-методичним центром культури,  під свою егіду фестиваль взяло Міністерство культури України.
     Авдіївка ФМ – це простір творчого натхнення, де кожний учасник і гість поринав в атмосферу сучасної музики, театрального й візуального мистецтва, яскравих подій та родинного свята.
      Організатори ставлять за мету створити в Авдіївці умови для реалізації молодіжних креативних ініціатив та розвивати фестиваль «Авдіївка ФМ» в контексті сучасного загальноукраїнського фестивального руху.
   Керівник Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський був вражений рівнем підготовки, зазначивши, що щорічний великодній обласний фестиваль тепер буде проходити саме в Авдіївці.
 Авдіївку накрила хвиля позитиву. Хвиля під назвою «Авдіївка ФМ».

 
    Свято - фестиваль мистецтв - зібрало не тільки авдіївців, а й гостей з багатьох міст України. Дуже яскравим був виступ викладача Білицької музичної школи №2, маестро – акордеоніста, лауреата Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів – МАКСИМА ФЕДОРЧУКА.

... Читати далі »

Категорія: Фестивалі | Переглядів: 56 | Додав: dirigor | Дата: 12.04.2018 | Коментарі (0)

                      БІЛИЦЬКА «НАДІЯ» «СРІБНОЇ СТРУНИ»


      28 березня 2018 року в Школі мистецтв № 1 Краматорської міської ради завершився ХVI Відкритий конкурс юних виконавців «Срібна струна», який проводився управлінням культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації, Донецьким обласним учбово-методичним центром культури, Краматорською міською радою, відділом культури і туризму управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.
      Метою конкурсу є пропаганда та розвиток дитячого виконавського мистецтва на струнно-смичкових інструментах в області, виявлення та підтримка талановитих дітей та молоді, оптимізація культурного та естетичного виховання молоді, створення атмосфери дружби і порозуміння між учасниками і гостями конкурсу.
     Цього року для участі у конкурсі подали заявки більше 50 юних виконавців на струнно-смичкових інструментах з Авдіївки, Білицького, Костянтинівки, Краматорська, Мирнограда, Слов’янська, Торецька.
    Білицька музична школа №2 давно славиться своїми скрипалями. Більш 30 років в школі працює Мальч Людмила Володимирівна, майстер своєї справи, Викладач від Бога. Її вихованці постійно стають лауреатами конкурсів різних рівнів. Ось і «Срібна струна» принесла вагомі результати: Приз «Надію» та срібну прикрасу з бурштиновими нотками отримала випускниця школи Суханова Аліка (концертмейстер Нестеренко А.М.). Вдало дебютував маленький скрипаль Млот Ярослав(концертмейстер Подзіна А.П.). Нехай же й надалі багаті музичні традиції нашої скрипкової школи пробуджують найкращі порухи людської душі! ... Читати далі »

Категорія: Конкурси (Оркестровий клас) | Переглядів: 47 | Додав: dirigor | Дата: 06.04.2018 | Коментарі (0)

                     ПАМ’ЯТІ  ГРИГОРІЯ ГУБИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ…
    Світ тримається на людях, які життя своє присвячують одній справі і не зраджують собі ніколи. Скільки таких людей ми знаємо і пам’ятаємо їх — не перелічити. Це — визначні письменники, художники, поети, музиканти, люди різних часів та епох, діла яких зберігаються в людській пам’яті. В історії Музичної Школи№2 м. Білицького теж є така людина. Григорій  Губа – 40 років бездоганно виконував обов’язки заступника директора, 25 років був керівником хору духовної музики викладачів школи «БЛАГОВІСТ». Але життя коротке, а мистецтво вічне…
    23-24  березня 2018 року в місті Дніпро відбувся Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс народної   творчості «Барвистий віночок». Фестиваль ставить за мету відродження і популяризацію народних традицій, звичаїв та обрядів, народного мистецтва, розвиток сучасної української музичної творчості. 
     Хор «БЛАГОВІСТ» під новим керівництвом учениці Григорія Губи – Тіщенко Ганни (викладача фортепіано та хору), у складних конкурсних випробуваннях, одностайним рішенням вельмишановного журі став ПЕРЕМОЖЦЕМ – ЛАУРЕАТОМ І СТУПЕНЮ. Свою перемогу викладачі музичної школи№2 присвячують пам’яті свого керівника, диригента та Людині з великої літери – Григорія Губи! Браво колективу «БЛАГОВІСТ» та нових перемог!

Категорія: Фестивалі | Переглядів: 97 | Додав: dirigor | Дата: 26.03.2018 | Коментарі (0)

ЮНА ПОЕТЕСА ОЛЕНКА ХАБЕНКО

                                               

23 лютого у центральній бібліотеці м. Слов'янськ, відбувся відкритий конкурс читців, поетів і художників "Любіть Україну", присвячений пам'яті великого поета, лірика ХХ століття Володимира Сосюри. Організатором конкурсу виступив Донецький обласний учбово-методичний центр культури, за підтримки управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації, відділу культури Слов'янської міської ради і Національної спілки письменників України. У конкурсі прийняли участь понад 130 учасників зі всієї Донецької області. Конкурс проходив в теплій, майже родинній обстановці.

Оцінювало конкурсантів зіркове журі, до складу якого увійшли найвидатніші представники творчої еліти України. Почесним гостем і членом журі конку ... Читати далі »

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 87 | Додав: dirigor | Дата: 27.02.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 18 19 »