Понеділок, 20.11.2017, 22:47 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » Архів матеріалів

   Вже п’ятнадцятий рік поспіль, на Батьківщині видатного композитора сучасності Сергія Сергійовича Прокоф’єва, відбувається  відкритий конкурс юних піаністів «Прокоф’євська  Акація» . Сонцівка (до 2016 р. с.Красне) гостинно приймала представників Донеччини, учнів музичних шкіл Покровська, Гірника, Українська, Олександрівки, Білицького, Великої Новосілки, Курахового, Селидового. Захід відбувався у концертному залі  Меморіального комплексу музею С.С.Прокоф’єва.  Діти виконували твори видатного митця. Всі учасники старанно готувалися до конкурсу і показали досить високі результати. Переможці отримали  Дипломи, грошові премії та солодощі. Крім того відвідали музей композитора, побували на місті маєтку Прокоф’євих та зробили світлини біля пам’ятника . Дуже приємно і зворушливо побувати на землі, яка зростила генія музики, походити стежинками, де бігав маленький композитор Сергій Прокоф’єв.

      Білицьку музичну школу у творчому змаганні представляли  фортепіанні ансамблі у складі сестер Хабенко Вікторії та Олени , клас викладача Безсмертної  В.С.  Фурсова Світлана та Клименко Дар’я , клас викладача Нестеренко А.М. Діти та їх викладачі отримали велике задоволення від подорожі та натхнення на майбутні перемоги і творчість. 

  ... Читати далі »

Категорія: Конкурси (Клас фортепіано) | Переглядів: 128 | Додав: dirigor | Дата: 22.04.2017 | Коментарі (0)

  Огляд-конкурс серед учнів відділів оркестрових духових інструментів, учнів відділів народних інструментів та учнів фортепіанних відділів ПСМНЗ Донецької області «ВЕСНЯНА РАПСОДІЯ» відбувся в Торецькому музичному коледжі у березні місяці 2017 року. Особливостями цього заходу було те, що можна було приймати участь в онлайн режимі, тобто надіслати якісний відеозапис до закладу. Ми скористалися цією можливістю. В конкурсі прийняли участь наші учні класу викладача Годлика М.М.: Яричевська Влада (сопілка),  концертмейстер Охріменко Г.Ф., Биков Богдан (сопілка), концертмейстер Подзіна А.П., Науменко Олег (саксофон), концертмейстер Подзіна А.П., Алешков Олег, клас викладача Федорчука М.І. та Хабенко Вікторія, клас викладача Безсмертної В.С., Фурсова Світлана, клас викладача Нестеренко А.М. Всі діти показали досить якісний виконавський рівень, та отримали Дипломи Лауреатів – Яричевьска Влада ІІІ ступеня, Биков Богдан ІІ ступеня, Науменко Олег Грамоту учасника, Алешков Олег Диплом Лауреата І Ступеня, Хабенко Вікторія Диплом Лауреата ІІ ступеня, Фурсова Світлана Грамоту учасника конкурсу ВикладачІ Годлик М. М., Федорчук М.І., Безсмертна В.С., Нестеренко А.М. та концертмейстери Охріменко Г.Ф. та Подзіна А.П. отримали Подяки за якісну підготовку учасників конкурсу.   Це вагомий внесок у шкільну скарбничку творчих досягнень.

... Читати далі »

Категорія: Конкурси (Духові інструменти) | Переглядів: 119 | Додав: dirigor | Дата: 15.04.2017 | Коментарі (0)

   Вже втретє відбувся Відкритий фестиваль творчих колективів «TUTTI SPRING» Захід проходив 8 квітня у концертному залі музичної школи №1 м.Добропілля. Ініціатором проведення виступив відділ культури і туризму на чолі з начальником Білоус Людмилою Миколаївною. Як і попередні рази, умовою проведення була участь ансамблів, оркестрів склад яких налічує не менше чотирьох виконавців. На суд слухачів було представлено багато творів різних жанрів. Білицьку музичну школу на фестивалі представляли: Ансамбль баянів, акордеонів «Смайлики», керівник Савірська Олена Сергіївна, Ансамбль українських народних інструментів «Веселка», керівник Леонова О.В., концертмейстер Подзіна А.П., Ансамбль гітаристів, керівник Леонова О.В. Всі учасники отримали Дипломи Лауреата фестивалю «TUTTI SPRING» та подарунки. ... Читати далі »

Категорія: Фестивалі | Переглядів: 143 | Додав: dirigor | Дата: 10.04.2017 | Коментарі (0)

   Восьмого квітня відбувся конкурс «БАХМУТСЬКА ВЕСНА» серед учнів шкіл естетичного виховання Донецької області, номінація «Теорія музики». Це був захід, який завершив серію конкурсів під такою назвою. Абсолютно неочікувана кількість конкурсантів (майже 100!!!), свідчить про зацікавленість до цієї спеціальності. Відновлення роботи теоретичного відділу у Коледжі одразу привернуло увагу учнів та викладачів музичних шкіл області. Тому й така кількість учасників конкурсу. Адміністрація Коледжу звернулась до всіх учасників: «Колледж искренне благодарит участников, преподавателей и гостей за терпение! Искренне благодарит за подготовку детей, тем более, в такой нелёгкой и многосторонней профессии!

И просим с пониманием отнестись к тому, что результаты конкурса будут опубликованы на день позже, чем остальных специализаций.»

    Від Білицької  музичної школи в конкурсі приймали участь Хабенко Олена, Т ... Читати далі »

Категорія: Конкурси (Різні музичні інструменти) | Переглядів: 195 | Додав: dirigor | Дата: 09.04.2017 | Коментарі (0)

  Шостого квітня 2017 року в Малому концертному залі Добропільської музичної школи №1 відбувся П’ятий конкурс фортепіанних ансамблів базового методичного об’єднання «Нас подружила музика». В заході приймали участь учні музичних шкіл Добропілля, Білицького та Білозерського. Всі учні були розподілені по відповідних вікових категоріях. Ансамблева гра кожного року стає більш популярною, про що свідчить кількість учасників, яка збільшується. Від Білицької музичної школи приймали участь чотири ансамблі у складі: Прудіус Софія та Кордюкова Анастасія, Хабенко Вікторія та Хабенко Олена, клас викладача Безсмертної В.С., Зарецька Діана та Кіпаренко Софія, клас викладача Нестеренко А.М., Заварзіна Анна та Денисова Дар’я, клас викладача Тіщенко Г.В. Діти показали високий виконавський рівень, одержали Грамоти за призові місця та солодкі подарунки. А саме головне радість та добрий настрій від успішного виступу. Велика вдячність батькам за підтримку дітей.

  

... Читати далі »

Категорія: Конкурси (Клас фортепіано) | Переглядів: 134 | Додав: dirigor | Дата: 06.04.2017 | Коментарі (0)

     Під такою назвою у місті Слов’янськ відбувся Міжрегіональний відкритий фестиваль-конкурс ансамблів серед учнів та викладачів музичних шкіл та шкіл естетичного виховання  Донецької області. Організатором заходу був Відділ культури Слов’янської міської ради. Змагання проходили у концертному залі Школи мистецтв. До складу журі ввійшли провідні спеціалісти вищих музичних  навчальних закладів області. Кількість учасників сягала більше 200 осіб. Були представлені фортепіанні ансамблі,  скрипалів, духових та народних інструментів. Від нашої школи у змаганні приймали участь: Фортепіанні ансамблі у складі Хабенко Вікторія та Хабенко Олена, викладач Безсмертна В.С., Заварзіна Анна та Денисова Дар’я, викладач Тіщенко Г.В., Клименко Дар’я та Фурсова Світлана, викладач Нестеренко А.М. , Ансамбль скрипалів молодших класів, керівник Мальч Л.В., концертмейстер Калитюк Тетяна, викладач Тіщенко Г.В., Зразковий естрадний оркестр, керівник Годлик М.М., концертмейстер Мальч Л.В., Оркестр народних інструментів, керівник Федорчук М.І.  Всі учасники відповідально готувались до виступів у конкурсі, про що свідчать Дипломи Лауреатів. Це вагомий внесок у кошик досягнень школи.

... Читати далі »

Категорія: Конкурси (Різні музичні інструменти) | Переглядів: 196 | Додав: dirigor | Дата: 02.04.2017 | Коментарі (0)

     25 березня  в Бахмутському коледжі мистецтв ім.І.Ф.Карабиця відбувся конкурс «БАХМУТСЬКА ВЕСНА»  серед учнів шкіл естетичного виховання Донецької області,  номінація «ФОРТЕПІАНО». В заході приймали участь близько 100 учасників. Оцінювали виступи журі у складі викладачів коледжу. Білицьку музичну школу на змаганні представляли Хабенко Вікторія, клас викладача Безсмертна В.С. та Фурсова Світлана, клас викладача Нестеренко А.М. Діти готувались дуже ретельно та відповідально під керівництвом своїх викладачів та підтримці батьків. Як підсумок виступ був вдалий та досить успішний. Діти отримали нагороди Диплом та Грамоту .

 

  ... Читати далі »

Категорія: Конкурси (Клас фортепіано) | Переглядів: 166 | Додав: dirigor | Дата: 26.03.2017 | Коментарі (0)

 В рамках Обласної школи педагогічної майстерності 18 березня відбувся огляд-конкурс «Бахмутська весна» серед  учнів ПСМНЗ, виконавців на струнно-смичкових інструментах.  Захід проходив у концертному залі Бахмутського  коледжу мистецтв ім.І.Ф.Карабиця. До складу журі ввійшли провідні викладачі навчального закладу. Конкурс пройшов на високому рівні. Кількість учасників сягала більше сорока учнів. Білицьку музичну школу представляли дві учениці: Суханова Аліка та минулорічна випускниця Дуняк Вероніка, обидві з класу викладача Мальч Л.В., концертмейстер Нестеренко А.М. Суханова Аліка отримала Диплом за зайняте ІІІ місце, Дуняк Вероніка отримала Грамоту за участь у конкурсі.

  

Категорія: Конкурси (Оркестровий клас) | Переглядів: 129 | Додав: dirigor | Дата: 21.03.2017 | Коментарі (0)

       15 березня, у Музичній школі №1 відбувся конкурс  учнів виконавців на народних інструментах.  В заході приймали учні музичних шкіл Добропільського базового методичного об’єднання, тобто Добропільської МШ№1, Білицької МШ№2, Білозерської МШ№3. Всього брали участь двадцять два виконавця на таких музичних інструментах: бандура, гітара, баян, акордеон. Оцінювали виступ компетентне журі до складу якого входили ведучі викладачі музичних шкіл. Діти були розподілені по вікових категоріях і номінаціях.

   Від Білицької музичної школи приймали участь дев’ять вихованців, які отримали перемогу у першому шкільному турі. Всі учні успішно виступили, отримали Дипломи та солодкі призи.

 

  ... Читати далі »

Категорія: Конкурси (Народні музичні інструменти) | Переглядів: 110 | Додав: dirigor | Дата: 16.03.2017 | Коментарі (0)

  У цьому навчальному році відбувся ІV Відкритий конкурс дитячої української фортепіанної музики ім.І.Ф.Карабиця. Цей захід проходив на базі Торецької музичної школи ім. І.Ф.Карабиця. Головою журі є Доктор мистецтвознавства, Профессор національної музичної Академії України ім. П.І.Чайковського, заслужений працівник освіти, лауреат премії ім. М.В.Лисенка, Кавалер ордена Святої Анни  Карабиць-Копиця Маріанна Давидівна.

  Конкурс проводився в онлайн режимі, тобто учасники повинні надіслати відео записи з виконанням творів всесвітньо відомого композитора І.Ф.Карабиця. Журі, до складу якого входять відомі композитори та виконавці,  розглядало кожний виступ доже ретельно і прискіпливо. Від Білицької музичної школи приймала участь Фурсова Світлана, клас викладача Нестеренко А.М. Вона нагороджена Грамотою та Дипломом від сім’ї композитора.

... Читати далі »

Категорія: Конкурси (Клас фортепіано) | Переглядів: 105 | Додав: dirigor | Дата: 16.03.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 17 18 »