Вівторок, 11.08.2020, 11:50 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Серпень » 20 » ЧЕРНОЕ ЗОЛОТО ДОНБАССА
09:59
ЧЕРНОЕ ЗОЛОТО ДОНБАССА

Напередодні всенародного свята Донеччини – Дня шахтаря, у Палаці культури шахтоуправління «Покровське» відбувся щорічний Регіональний фестиваль шахтарської пісні «Черное золото Донбасса». У заході приймало участь близько двадцяти творчих колективів та солістів з міст Покровська, Селідова, Білицького, Українська, Покровського та Добропільського районів – юні та дорослі, початківці та досвідчені виконавці. Виконавську майстерність оцінювало журі під керівництвом заступника голови профкому ШУ «Покровське» Володимира Бредихіна, у склад якого ввійшли директор ПК ШУ «Покровське» Олена Хруцька, начальник відділу культури Покровської міськради Олена Олехнович, керівники та викладачи музичних шкіл.

Від Білицької музичної школи приймали участь: вокальний ансамбль “Melodi-mix” у складі Вероніки Безсмертної, Ганни Тіщенко та Ганни Охріменко, акордеоніст-віртуоз Максим Федорчук, як почесний гість фестивалю. Приємно відзначити, що до складу журі фестивалю була запрошена директор школи Корячко Тетяна Григорівна.

  З гордістю треба відзначити що на сцені творчого дійства були колишні випускники нашої школи, які застосовують набуті знання у повсякденному житті – це Артем Краснопольський, Валентин Буганцев та Віктор Буганцев.

 На завершення свята пісні були вручені дипломи фестивалю, а також подарунки та солодкі призи від трудового колективу ШУ «Покровське».

Обладателями дипломов Регионального фестиваля шахтерской песни «Черное золото Донбасса» в разных номинациях стали:

«Профессиональное исполнение» – вокальное трио «Melody-mix», город Белицкое, музыкальная школа №2; 

«Почетный гость фестиваля» – Максим Федорчук, город Белицкое, музыкальная школа №2;

«Энергия голоса» – Валентин Буганцев, Добропольский район, Светловский дом народных традиций;

Шахтерская душа» – Артем Краснопольский, город Белицкое, ДК шахты «Белицкая»;

«Оригинальная интерпретация» – Виктор Буганцев, Добропольский район, Светловский дом народных традиций;Категорія: Фестивалі | Переглядів: 525 | Додав: dirigor | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]