Формування музично-виконавського самоконтролю позначає складний процес що відбувається під впливом багатьох чинників: психічних, музично-досвідних, індивідуально-творчих. Креативний підхід до рішення проблеми викладача МШ№2 м.Білицьке - Тіщенко Г.В.
|
Бандура – музичний символ України. Цей стародавній український інструмент став справжньою візитівкою Білицької музичної школи №2, сьогодні заграв новими – трендовими, сучасними барвами. Лекція-концерт викладача Леонової О.В. (концертмейстери Коротіна А.П. та Подзіна А.П.)
|
Методична робота – спонукає кожного викладача до підвищення свого фахового рівня; сприяє взаємному збагаченню членів педагогічного колективу знахідками, дає змогу вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег, забезпечує підтримання духу творчості, прагнення до пошуку. Методичні доповіді викладачів Білицької музичної школи №2 Коротіної А.П. та Нестеренко А.М
|
Використання на уроках елементів арт-терапії
з метою підвищення зацікавленості учнів
у навчанні в музичних школах.
26 листопада у Палаці культури м. Білицьке пройшов відкритий арт – урок з учнями класу фортепіано викладача Білицької музичної школи№2 Нестеренко Аліни Миколаївни та керівником творчого гуртка Івановою Тамарою Вікторівною. Тема осені в творчості А. Вівальді, П. Чайковського, С. Прокоф’єва та ін. перекликалася з осінніми пейзажами.
Осінь фарби готувала,
І по нотам вигравала.
Змішувала, чаклувала,
Потім все розфарбувала.
Придивіться, все довкола
Стало різнокольоровим!
|
Команда юних скрипалів та духовіків, їх викладачі, Білицької музичної школи 2 в гостях у Добропільської МШ 1. Базовий конкурс, хвилювання, аплодисменти, витримка виконавців, терпіння педагогів, дипломи: все це - музичні сходинки до майстерності.
|
Вже стало доброю традицією для Білицької музичної школи №2, кожного листопада відправляти талановитих юних музикантів для участі у Всеукраїнському спеціалізованому фестивалі-конкурсі для музичних шкіл, шкіл мистецтв, закладів естетичного виховання «Українське намисто» м.Краматорськ. Нові зіркові обличчя та їх викладачі – Губа О.О., Федорчук М.І., Корячко Т.Г.
|
Шкільний відбірковий тур базового конкурсу виконавців на струнно-смичкових та духових інструментах «Музичний зорепад». Талановиті учні-переможці та їх працьовиті викладачі Мальч Л.В. та Годлик М.М. ( концертмейстери Безсмертна В.С., Нестеренко А.М., Охріменко Г.Ф., Подзіна А.П.) Білицької музичної школи №2
|
Важливим засобом музичної виразності, організації музичної мови є інтонаційний взаємозв’язок між стійкими і нестійкими, звуками –лад. Що це таке? Лад – це злагода, мир, порядок. Музичний лад – це певний порядок між звуками, певна система. І як в житті люди доходять згоди різними шляхами, так і в музиці звуки «поєднуються» один з одним по-різному. Так злагоджено працює фортепіанний відділ Білицької Музичної школи №2.
Безсмертна Вероніка Станіславівна та Нестеренко Аліна Миколаївна готують маленьких піаністів до музичних перемог.
Цікава подорож талановитих Білицьких піаністів до Маріуполя на IV Всеукраїнський фестиваль-конкурс «DISCOVER EUROPA» міжнародного проекту INTERNATIONAL PROJECT « UNIVERSE FESTIVAL».
...
Читати далі »
| |