Вівторок, 11.08.2020, 11:36 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Каталог статей

Головна » Статті » Життя школи » На шпальтах газет

Живі традиції духовності
2005 р

Ольга Супрядкина

Високі традиції духовності, любові до музики, які протягом сорока років плекав колектив Білицької дитячої музичної школи № 2. були наочно продемонстровані на ювілейному концерті, проведеному у Будинку культури ім. Т. Г Шевченка.

Понад тисячі учнів вийшли зі стін музичної школи за чотири десятиліття, п'ятдесят з них пов'язали своє життя з музикою назавжди. Педагогічний колектив школи постійно удосконалював свою майстерність, поступово розширювалося і коло, предметів, яким навчали учнів.

З 1973 року очолює колектив однодумців директор М. М. Агєєв. На святі подарунком до недавнього
особистого ювілею та з нагоди 40-річчя школи стала почесна грамота від Добропільської міської ради.
вручена Добропільським міським головою В. Т. Дерипаскою. А подарунком колективу школи сучасний музичний центр.

В урочистій обстановці відзначено почесними грамотами Донецького обласного управління культури і
туризму Г. І. Губу завуча школи, О. О. Губу завідуючу відділенням музичних теоретичних дисциплін. Л.В. Мальч. завідуючу оркестровим відділом, викладачів М. М. Годлика, А.М. Андрєєва; почесними грамотами міського відділу освіти - викладачів І.В. Андрєєву, І.В. Стьопіну. Адміністрація школи не забула і про обслуговуючий персонал, який забезпечує чистоту і затишок в цьому осередку культури, підготувавши грамоти для техпрацівниць Є.Ф.  Тернових, Н.Г. Шишук, В.А. Суханової, завідуючої господарською частиною К.І. Щусь. Один за одним піднімал на святкову сцену для поздоровлень почесні гості Білицький міський голова В.В. Титаренко, голова ради ветеранів О.В. Попков і його заступник Т. П. Шевченко. Почесний громадянин м.Добропілля В. Г. Лейба, завідуюча відділом культури і туризму Д М. Білоус, директори Білицьких шкіл В.М. Коцар, Л. В. Ріпна, В.В. Березовська, музичних шкіл № 1 (м. Добропілля) і № 3 (м. Білозерське) - Л.С. Запорожець і Т.А. Ребенкова.

І звичайно ж, педагогічний і учнівський колективи музичної школи щедро дарували гостям свій талант і майстерність. У стінах Будинку Культури лунали вічні твори Моцарта, Рахманінова, Шопена, Бортнянського, Хачатуряна та багатьох інших композиторів.

Цього дня вдячності звучали на адресу спонсорів, які протягом багатьох років підтримували цей осередок культури. Це шахта "Білицька" і ЦЗФ "Жовтнева", Білицький хлібокомбінат, філія заводу "Точмаш", багато приватних підприємців города.

"Многая лєта'' співав хор прихильникам, гостям свята. Многая лєта і Вам сіячії прекрасного, господарі осередку культури і мистецтва!

Категорія: На шпальтах газет | Додав: dirigor (12.05.2011)
Переглядів: 490 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]