П`ятниця, 14.08.2020, 22:52 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Каталог статей

Головна » Статті » Життя школи » На шпальтах газет

З «Джерела» любові і добра всім вистачить турботи і тепла
"Новий шлях" №99 (10245)
Субота, 13 грудня 2006 року

Ольга Супрядкіна

- Олександре, звідки Ви берете сили для громадської роботи, для письменництва?
- Кожна людина прагне залишити свій слід на землі в дітях, в роботі, в плодах своєї діяльності і що може бути вагоміше ніж книга - нетлінний доказ твого земного буття.

- Чи відчуваєте себе письменником?
- Я не претендую на славу і почесті, не прагну чути на свою адресу гучних слів. Книга "Свій хрест" - історія життя, спроба донести до читача світ моїх мрій, сподіваннь і задумів.

З грудня 1992 року світова громадськість відзначає Міжнародний день інвалідів. Тому презентацію Білицької міської організації інвалідів "Джерело" було приурочено саме до цього дня.

На відкриття з'їхалися почесні гості - Добропільський міський голова В Т Дерипаска, Білицький міський голова Заварзін, начальник СЗН  В.Д. Гончарова, начальник відділу сприяння працевлаштуванню ценру зайнятості В. А. Принцевська, були присутні учні шкіл міста, педагоги, друзі, родини інвалідів. І обов'язково - самі засновники організації на чолі з головою - енергійною-творчою людиною Олександром Срібранцем.

Атмосфера на святі була ліричною, але водночас і бадьорою. Адже організація створюються не для того, щоб інваліди скаржилися не свою нелегку долю (з вона ж і справді така), а для того, аби адаптувати її до життя, допомогти самореалізуватися. Для організації виділене помешкання у Білицькому центрі дитячої та юнацької творчості, під'їзд до якого обладнаний пандусом. У планах - створення по-сильного швейного виробництва, сприяння працевлаштуванню інвалідів, підтримка їхніх творчих задумів і починань.

Музичним супроводом свята були композиції і пісні у виконанні викладачів Білицької музичної школи С. Ханзфеєвої, Олександра Андрєєва, Максима Федорчука, юного білозерця Сергія Нікоди.

Як сказав В.Т. Дерипаска, з  маленького білицького "Джерела" має утворитися потужний рух, у який увіллються громадські організації міст Добропілля і Білозерського, селища Новодонецького.


Категорія: На шпальтах газет | Додав: dirigor (12.05.2011)
Переглядів: 356 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]