П`ятниця, 14.08.2020, 21:08 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Каталог статей

Головна » Статті » Життя школи » На шпальтах газет

Співзвучча муз
"Новий шлях" №31 (10593)
21 квітня 2010 року

заступник директора з навчальної роботи 
Білицької музичної школи №2

Вже більше десяти років у селищі Водянському існує філія музичної школи м. Білицьке, відкрита за сприяння Добропільського міського голови Дерипаски В.Т. Більше тридцяти учнів мають можливість навчатися грі на фортепіано, баяні, акордеоні та духових інструментах, збагачуючи свій духовний світ.
Клас фортепіано очолює викладач Черкасова Т.П., яка знаходиться у постійному пошуку нових форм та методів навчання. Вона кожен рік з учнями свого класу готує захід, який виходить за рамки існуючої програми.

Цього року з учнями свого класу Тетяна Петрівна замріяла і здійснила дуже своєрідний і яскравий захід під назвою «Співзвуччя муз», який відбувся у концертному залі музичної школи наприкінці березня цього року.

Була запрошена з м.Красноармійська композитор О.Б. Бордюгова, твори якої надруковані у республіканських та обласних виданнях. Учні старших класів Басова Поліна, Копаєва Катерина, Волобуєва Світлана, Жовновська Ганна, Гончар Аліна та Савинська Олена підготували та виконали десять творів композитора: «Свічка горіла», «Біля старого дубу», «Осінній парк», «Зимонька», «Тихий дощик», «Український романс» та інші. Слухачі дуже уважно сприйняли виконання творів та щедро дарували оплески автору та виконавцям. Задоволенню від творчої зустрічі не було меж, та ще і від того, що Оксана Бежанівна сіла за рояль та виконала ще декілька нещодавно написаних творів.
Квіти, автографи, бесіди, фото на пам'ять - все було щирим і земним.

Яскравим та неповторним був той факт, що Тетяна Петрівна поєднала в одному концерті дві музи: музику і поезію, провівши паралель між творчістю видатної української поетеси Лесі Українки та сучасним баченням світу композитором О.Б. Бордюговою. Вона найшла співзвуччя у творах поетеси та музичних творах композитора.

Творчий запал надовго залишиться у серцях і душах виконавців та слухачів.Останні новини:


Подібні статті:
Категорія: На шпальтах газет | Додав: dirigor (14.05.2011)
Переглядів: 808 | Теги: статті Г.І.Губи | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]