П`ятниця, 14.08.2020, 22:59 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Каталог статей

Головна » Статті » Життя школи » На шпальтах газет

Назавжди з музикою
"Новий шлях" №55-56 (10306)
Субота, 7 липня 2007 року

Дар'я Сергієнко
ЗОШ №9, м. Білицьке

Музикант, педагог, композитор-аматор Олександр Миколайович Андрєєв-біличанин, який міцно пустив коріння у підйому місті і, незважаючи ні на які труднощі знайшов своє місце в житті.

Свою мету мапий Сашко визначиє ще у дитинстві. Вже семирічним він імпровізував на баяні, та так майстерно, що причаровує слухачів. Музично обдарованим був і старший брат Юрій. Як і він, Олександр пішов до музичної школи № 2 у Білицькому, де вчився по класу баяна. А першим вчителем хлопця став нинішній директор школи М М. Агєєв.

Закінчивши Білицьку ЗОШ № 9 юнак вирішив не розлучатися з музикою ніколи. Тому і вступив до Артемівського музичного училища. Повернувся до рідного міста та встиг пропрацювати викладачем у музичній школі лише рік. На нього чекала армійська служба. Там для його творчої натури знайшлося багато роботи. Він очолив солдатський ансамбль, який виступав з концертами, прилучаючи до музичної культури соспуживців. Там же, в лавах Радянської Армії, Олександр оволодів ще одним музичним інструментом-гітарою. І вона стала його надійною подругою на все подальше життя. А воно було нероздільне пов'язане з творчістю, з прекрасним світом музики. Олександр Миколайович вже багато років викладає у Білицькій музичній школі № 2, передаючи свою любов до світу високого мистецтва учням. У складі ансамбля "Календар" О.М. Андрєєв бере активну участь в усіх міських святах, запалює своїм пристрастним виконанням будь-яку аудиторію, незалежно від віку і роду занять.

За вагомі успіхи, за значний внесок у культурне життя Олександр Миколайович нагороджений багатьма дипломами, грамотами, подяками пам'ятними подарунками.

Він не тільки майстерно виконує чужі твори, а й пише музику сам. Сьогодні на рахунку композитора (члена Спілки композиторів України!) - понад 100 творів різних жанрів, які є могутньою гілкою музичної культури міста Білицького.

За своє ще зовсім недовге життя ця людина зробила стільки, скільки інший не зможе і до глибокої старості, і його пісні завжди лунатимуть у нашому містечку.
Категорія: На шпальтах газет | Додав: dirigor (12.05.2011)
Переглядів: 483 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]