П`ятниця, 14.08.2020, 23:01 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Каталог статей

Головна » Статті » Життя школи » На шпальтах газет

Коли співають з дітьми ветерани, народ наш буде вічним на землі


В.Титаренко
заступник  начальника
управління праці та 
соціального захисту
населення РДА

Ці пісні вони, сивочолі ветерани Великої Вітчизняної, в той далекий час - молоді бійці, співали в землянках, бліндажах і окопах, під час привалів після тяжких боїв в медсанбатах і госпіталях. Ці пісні зігрівали їхні серця, лікували душевні і фізичні рани, додавали їм сили, стійкості, мужності і відваги, святої віри в Перемогу. 

Пісні років Великої Вітчизняної війни. Це пісні про подвиг наших батьків і дідів. Ми щасливі, що вони в нас є. Ми щасливі, що їх є кому і для кого співати сьогодні. Наші ветерани горді того, що їх пісні співають для них, разом з ними їхні діти, онуки і правнуки, заради кого вони відстояли мир і свободу у 1945-му!

На святі, підготовленому і проведеному за участі та ініціативи управління праці та соцзахисту населення райдержадміністрації (начальник управління О. В. Демченко) директором сільського клубу села Завидо-Кудашеве Раїсою Миколаївною Щербак пісні років Великої Вітчизняної разом з ветеранами війни та праці, солдатськими вдовами, дітьми війни виконував неповторний, унікальний хор у складі зразкового інструментального дитячого ансамблю "Дзвіночок" Білицької дитячої музичної школи (керівник О. О. Губа), вихованців дитячого садочку "Калинка" (завідуюча Броваренко Г В. ), хору ветеранів війни і праці м. Білицьке "Пам'ять" (керівник Г І. Заварзін), художнього ансамблю (керівник О. М. Караваєв.

Важко передати ми захоплення ветеранів, коли вже їхколи вже їхні правнуки Шматько Жєня і Астров
Єгорко співали знамениту "Три танкісти" - на честь героїв танкістів Кантемирівської дивізії, що звільняла рідний Донбас. Сльози щастя бриніли на очах ветеранів, коли у виконанні маленького соліста "Дзвіночка" Жені Ляшева линула улюблена "В землянці". Гучні оплески вдячності дарували кожному виконавцю "Дзвіночка", чарівним Юлі Надикті, Оксані та Юлі Губі, Настусі Корячко, Сашенці Подзіній, Юлечці Кучерук, Жені Маслову, Ілюші Корячку за улюблені "Огонек", "Темная ночь", "Солдатський вальс", "Журавлі", "Фронтовая сестра". Кожен ветеран війни і праці, а не було велике братство солдатів Великої Вітчизняної війни селища Водянське, міста Білицьке і працівників тилу, дітей війни села Завидо-Кудашево був сповнений щастя, що їх величний подвиг в ім'я Святої Перемоги, їх честь і совість не ввійшли в небуття, не стали пережитками минулого, а продовжують жити в дітях, онуках і правнуках.

Всі на пісенному святі почувались єдиною родиною. Соліст "Дзвіночка" Артем Краснопольський у військовій офіцерській формі, ніби тільки вийшов з бою, дарував пісні і квіти колишній фронтовій сестрі Катерині Федотівні Грицай; під мелодію "В лісі прифронтовому" солісти художнього колективу "Отрадушка фронтовиками в орденах і медалях Володимиром Олександровичем Попковим, Миколою Никифоровичем Хролом, Олександром Петровичем Грищенком кружляли у вальсі, визволителям Донбасу Ользі Петрівні Щербинці, Дмитру Миколайовичу Киясю, Михайлу Яковичу Камчатному діти дарували квіти, щаспиві від того, що доторкнулись до живої легенди. Знамениті, улюбнені всіма поколіннями "Катюша" у виконанні найменшої учасниці Ганнусі Антипенко та "Смуглянка" у виконанні ветерана Григорія Івановича Заварзіна об'єднали весь зал, всіх присутніх, дали ще раз відчути, що всі ми - плоть від плоті, кров від крові українського народу, що ввібрали в себе любов до своєї рідної землі, политої кров'ю і потом покоління наших батьків, будемо вічними на своїй матері Україні, бо, як співав натхненно на завершенні свята юний Ілюша Корячко "Я у тебе один, Україно" весь зал підхопив: "У мене ти одна-єдина, Україно!"

Категорія: На шпальтах газет | Додав: dirigor (12.05.2011)
Переглядів: 557 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]