П`ятниця, 14.08.2020, 22:24 | Вітаю Вас Гість | Реєстрація | Вхід

Каталог статей

Головна » Статті » Життя школи » На шпальтах газет

Дзвіночка струни чарівні
"Новий шлях" №28 (10695)
Середа, 6 квітня 2011 року

Тетяна Корячко
викладач Білицької музичної школи

В нашому місті Білицьке справжнім осередком збереження культурної спадщини стала музична школа. За більше ніж сорок років свого існування вона набула надзвичайної популярності в громаді. І це завдяки старанням педагогічного колективу. Тут працюють талановиті з високим професійним рівнем, закохані в свою професію викладачі. Вони не тільки вчать дітей майстерно володіти музичними інструментами, а й дають прекрасне естетичне виховання.

Запитайте будь-кого в місті - і вам безпомилкого скажуть, що такого викладача, як Губа Олена Олімпіївна більше немає ніде.  Скільки серця й душі вкладає вона в кожного свого учня!

Гордість Олени Олімпіївни - зразковий інструментальний ансамбль "Дзвіночок". А починалось все так...
 
... Зал завмер. І ось падають перші музальні краплі-передзвони.  І ти вже тиші не відчуваеш, все полонить музика. Справжня. Талановита. Натхненна. 1981 рік. Починається стрімкий злет "Дзвіночка". За короткий час ансамбль чотири рази виступав по Центральному і Українському телебаченню. З яким артистизмом юні "дзвіночки" виконивали твори О.Ляшева, Ю.Чичкова. Й.С.Баха.

Кропіткі репетиції, маленькі кроки до вивчення  тактів до звучання цілих творів. Від сліз до радощів перемог. І ось результат: "За вагомий внесок у розвиток культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність інструментальному ансамблю "Дзвіночок" присвоїти звання "Зразковий аматорський колектив". Наказ обласного управління культури і туризму від 25 грудня 2002 року.

І знову репетиції, гастролі, виступи, участь у міських та регіональних заходах. Оплески та сльози подяки на очах батьків артистів та слухачів. І ось нове досягнення участь у Міжнародному музичному фестивалі-конкурсі "Співзвуччя" у грудні 2006 року (м. Маріуполь). "Дзвіночок" став дипломантом, та одержує приз меценату фестивалю.

Склад колективу змінювався впродовж 30 років. Вже така доля у цього ансамблю, що одні учасники закінчують музичну школу і залишають "Дзвіночок", а на зміну приходять інші, і все починається спочатку. Але мудрі уроки улюбеного викладача Олени Олімпівни назавжди залишаються маленькими  дзвіночками у серцях кожного з учнів. Дуже цікавим фактом є те, що учасниками ансамблю ставали діти першого складу колективу. Губа Дмитро та його доньки Оксана та Юлія, Мінакова Софія та донька Олеся, Кулівар Оксана - син Богдан, мої діти - Натя та Ілля, Агєєв Павло та донька Ольга.

В чому ж секрет багаторічної звуків "Дзвіночка"? Напевне у надзвичайній закоханості в музику педагога Олени Олімпіївни і вміння передати її дітям. Особистим прикладом вона переконує молодь в тому, що служіння мистецтву - свята справа.Останні новини:


Подібні статті:
Категорія: На шпальтах газет | Додав: dirigor (15.05.2011)
Переглядів: 504 | Теги: Дзвіночок, статті Тетяни Корячко | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]